Rita Ora dhe i dashuri i saj bëjnë debutimin e parë si çift gjatë një premiere filmi

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe i dashuri i saj, Taika Waititi, tërhoqën vëmendjen e të gjithëve mbrëmë teksa ecnin në tapetin e kuq gjatë premierës së “The Suicide Squad”, në Los Anxhelos.

Këngëtarja dhe regjisori ishin shumë të afërt me njëri-tjetrin teksa pozonin për fotografët jashtë Teatrit të “Regency Village”.

Në fillim të këtij viti, Rita dhe Taika, të cilët nisën të dilnin bashkë që nga muaji mars, i habitën të gjithë kur u fotografuan në momente intime me aktoren tessa Thompson. Ata po qëndronin në një ballkon teksa shkëmbenin puthje pasionante në buzë me njëri-tjetrin.

LEXO EDHE  E mohuan se janë të lidhur, Bora Zemani kapet "mat" me Atdhe Xharavinën (Video)

Ndonëse këto pamje shokuan të gjithë fansat e tyre, Taika ishte i vetmi që reagoi publikisht duke thënë se “nuk ka asgjë të keqe me këto foto”.