Përplasen dy automjete në Rrugën e Arbrit, plagosen drejtuesit

Një aksident është regjistruar këtë të hënë në segmenti e rrugës së Arbrit tek ura e Gjoricës.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrës, ndërsa nuk raportohet për viktima.

Rremzi Pupli drejtues i automjetit tip “Fuoristradë” dhe shoferi Mensur Lela janë dërguar në spitalin rajonal Peshkopi për të marrë mjekim mjekësor.

LEXO EDHE  Kërcënohet ish-deputeti i PS: Duan të më marrin pronën, agresorët kanë mbështetje politike