Burri i princeshës britanike “kapet mat” nga paparacët në Itali me femra “topless” në jaht (Foto)

Bashkëshorti i princeshës britanike Eugene, Jack Brooksbank, është fotografuar duke pirë verë ndërsa ishte i rrethuar nga modele.

Një burim pranë Brooksbank tha për mediat britanike se Eugene nuk shkoi me të sepse ai “ishte atje për të punuar”.

35-vjeçari është fotografuar nga paparaci teksa kalon fundjavën në Capri të Italisë. E ndërsa Princesha është në shtëpi me foshnjën e tyre 5-muajshe, ai po shijon rrezet e diellit në një skaf luksoz dhe i rrethuar me modele të veshura me bikini.

E madje këtë Jack e quan “punë”. “Daily Mail” shkruan se ai ndodhet në Capri pasi do të marrë pjesë në një event bamirësie, ku janë të pranishëm shumë yje. Brooksbank është ambasador i markës për tekila “Casamigos”, një sponsor i festës së mbrëmshme për Unicef Gala, ku biletat kapnin çmimin nga 8 mijë deri në 25 mijë paund.

LEXO EDHE  Çifti i njohur i showbiz-it i japin fund lidhjes një javë pasi u bënë prindër

Siç vihet re nga fotot e publikuara nga “Daily Mail”, bashkëshorti i Princeshës ishte i rrethuar me vajza të bukura, të veshura me bikini e madje edhe “topless”.

Image
Image

Image

Image