Bulqizë/ Bie në kontakt me rrymën elektrike, vdes një person

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Bulqizë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 18.30.

Në spitalin e Bulqizës

është dërguar në spitalin e Bulqizës pa shenja jete shtetasi R. M., 56 vjeç, i cili paraprakisht dyshohet se duke gjuajtur peshk në lumin Drin, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

LEXO EDHE  Vr*sja e 3-fishtë, 20 mijë euro shpërblim për personin që jep informacione

Bulqizë/informacion paraprak

Rreth orës 18.30, është dërguar në spitalin e Bulqizës pa shenja jete shtetasi R. M., 56 vjeç, i cili paraprakisht dyshohet se duke gjuajtur peshk në lumin Drin, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.