Biznesmeni gay shfaqet provokues dhe ironizon familjen normale (Video)

Biznesmeni i njohur gay me origjinë nga Tepelena, Elton Ilirjani, sërish ka hedhur bombën e radhës me një video mesazh për të gjithë ndjekësit e tij.

Ai shfaqet i ngarkuar me dy qese me mbetje duke bërë lëvizje provokuese duke zbritur shkallët. Me këtë pamje krejt ndryshe ai ka ironizuar “Lëvizjen Pro Familjes”.

LEXO EDHE  Zbulohet arsyeja pse Megan Markle dhe Princ Harry nuk e lejuan djalin e tyre të bëhej kont

“Familja është e rëndësishme për të gjithë ne! Ne kurrë nuk kërkuam shqetësime në familje! Ne po kërkojmë Familjet TONA!”, shkruan biznesmeni krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elton ILIRJANI (@eilirjani)