Andi i dashuruar “kokë e këmbë” pas Melisës, i dedikon një tatuazh: Eh moj kokë kuqe… (Foto)

Andi Shehi dhe Melisa Lleshi janë një ndër çiftet më të komentuara të “Për’puthen”. Dyshja duken shumë të lumtur me njëri-tjetrin dhe këtë nuk ngurrojnë ta shprehin vazhdimisht në rrjete sociale.

Së fundmi, një gjesti i Andit na ka befasuar. Melisa nuk do te jetë vetëm në zemrën e tij por po gdhendet në trup.

LEXO EDHE  Njihuni me artistët e mëdhenj që pritet të hapin Kampionatin Botëror

Ish-konkurrenti i njohur ka zbuluar më shumë rreth tatuazhit të ri i cili nuk ka përfunduar plotësisht. Krahas tij, ai shkruan: ‘Eh moj kokë kuqe…’, duke lënë të kuptohet që dedikimi është për Melisën.