Aleksia Peleshi revoltohet me meshkujt: Të gjithë njësoj janë. Derri…

Vajza e Niko Peleshi, Aleksia Peleshi është revoltuar me meshkujt, pasi shprehet se janë të gjithë njësoj.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, Peleshi ka bërë një sfidë në Tik-Tok ku flet me veten e saj dhe i tregon se si i dashuri i ka vonuar mesazhet dhe ajo i ka bërë bllok. Më tej, ajo shton se pavarësisht kësaj, ai duhet ta kishte gjetur mënyrën dhe t’i shkruante.

Pjesë nga biseda:

Aleksa Peleshi: Të gjithë meshkujt janë njësoj të gjithë janë plehra.

LEXO EDHE  Flet gruaja që akuzoi bashkëshortin e Nicki Minaj për përdhunim: Reperja më ka kërcënuar të mos flas

Pse mi goc?

Aleksia Peleshi: Më vonoi derri mesazhin dhe i thashë të mos më shkruante më, i bëra bllok gjithandej. Dhe ai më bëri atë që s’ma ka bërë njeri, s’më shkruajti

Por si të të shkruante, i ke bërë bllok.

Aleksia Peleshi: Me e-mail, apo e-mailin e përdor me fol me naj zhulse ai. Prit se m’paska shkruar në Facebook, hë jeta ime sa i mirë është.