ZYRTARE/ Tjetër largim te Vllaznia, klubi shkodran njofton “divorcin” me titullarin

Vllaznia ka mbyllur bashkëpunimin me Milos Kalezic. Klubi shkodran njofton se pas gjashtë muajsh me ekipin, mesfushori malazez e mbyll me kuqeblutë pas ndeshjeve të Europës.

27 vjeçari u aktivizua si titullar fundin e sezonit të shkuar dhe në katër ndeshjet europiane që shkodranët luajtën në Conference League.

Njoftimi:

KF Vllaznia bën të ditur se ka mbyllur bashkëpunimin me futbollistin Milos Kaleziç. KF Vllaznia e falenderon lojtarin për kontributin e dhënë për skuadrën tonë gjatë gjysmës së dytë të sezonit të kaluar si dhe në fitimin e trofeut të Kupës së Shqipërisë, e po ashtu edhe në ndeshjet e Kupave të Europës dhe i uron suksese në karrierën e tij të mëtejshme.
Faleminderit Milos Kaleziç!
Thank you Milos Kaleziç!

LEXO EDHE  U shpall për të 11 herë kampion Shqipërie në Karate, Basha: Urime Bekimit, një talent gjenial i arteve marciale