Pas ndarjes me modelen shqiptare, aktori i njohur fejohet me producenten indiane

Aktori Ashish Kapoor, i njohur si “Kabir” nga seriali “Sarasvatiçandra” ishte shumë i komentuar në Shqipëri pasi nisi një lidhje me modelen shqiptare Ilda Kroni.

Dyshja dhanë edhe intervista për mediat shqiptare, dhe thanë se po mendonin të vinin në Shqipëri. Megjithatë sot Ilda dhe Ashish nuk janë më bashkë.

Mesa duket ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre dhe aktori ka nisur një histori të re dashurie.

Mediat indiane shkruajnë se “Kabir” është fejuar me producenten Pearl Grey. Ata kanë rënë në dashuri gjatë xhirimeve të një seriali dhe madje kanë bërë tatuazhe bashkë.

LEXO EDHE  Sa njerëz ke shkelur me këmbë për të arritur këtu ku je? Alketa Vejsiu reagon e tmerruar

Mann Ki Awaaz Pratigya 2 Actor Ashish Kapoor Gets Engaged To Producer Pearl  Grey