Një nënë 49-vjeçare si Sofia Vergara/ Aktorja çmend fansat me foton e saj me bikini

Edhe pse në moshën 49-vjeçare, Sofia Vergara mbetet në formën e saj më të mirë.

Foto e fundit e publikuar në rrjetet sociale, ku ajo shfaqet me bikini, ka mahnitur fansat, që nuk kanë reshtur së komentuari dhe pëlqyeri foton.

LEXO EDHE  Kush është kineastia që u vra gabimisht nga aktori i famshëm Hollywood-ian

Aktorja e Modern Family poshtë fotos shkruan: “Gati për fundjavën”.

Nëna e një djali është e martuar me aktorin e njohur Joe Manganiello, dhe të dy kanë shkuar të shijojnë pushimet në Kolumbi.