Eliona Pitarka tregon pse ka vendosur ta mbajë të fshehtë identitetin e partnerit

Modelja dhe aktorja Eliona Pitarka tregohet gjithmonë shumë e rezervuar përsa i përket partnerit të saj. Ajo ndan shumë rrallë foto të tij në rrjete sociale dhe sa herë e bën këtë gjë ja fsheh portretin. Kjo gjë i ka bërë akoma dhe më shumë kurioz ndjekësit e saj, të cilët interesohen herë pas here se përse Eliona nuk e zbulon imazhin e partnerit.

Së fundmi aktorja i është përgjigjur kësaj pyetje. Eliona ka treguar se partnerit të saj nuk i pëlqen vëmendja, ndaj ajo e ka respektuar këtë vendim dhe nuk publikon foto të tij.

LEXO EDHE  Lei Kraja: Ish të dashurin e kam ndihmuar të zgjedhë unazë për të fejuarën

“Sepse burri im nuk e duron dot fare vëmendjen dhe faktin e të qenit në qendër të saj! Vihet shumë në siklet dhe unë e respektoj dëshirëne tij për të qëndruar larg saj!”, është përgjigjur aktorja.