E panikosur e duke qarë, zjarri në Bodrum i prish pushimet Kejvina Kthellës! Zbulon identitetin e partnerit misterioz

Kejvina Kthella dhe i dashuri i saj po shijonin pushimet se bashku në Bodrum, Turqi. Por zjarret që përfshinë destinacionit turistik i kanë prishur planet ish-velinës, madje i ka zbuluar mashkullin që e shoqëronte gjatë këtyre ditëve të nxehta.

Teksa vendi u përfshi nga flakët këngëtarja serbe, Jelena Karleusa, e cila rastisi në të njëjtin vend me bionden seksi, ka filmuar Kejvina Kthellën në momente paniku. Në disa momente, ajo shihet e frikësuar dhe fillon duke qarë, ndërsa i dashuri e ngushëllonte dhe mundohej ta qetësonte.

LEXO EDHE  Dy prezantueset e famshme i përzënë nga studio live: Jeni me Covid

Video e publikuar nga Jelena Karleusa ka zbuluar edhe imazhin e partnerit të ish-velinës, e cila deri tani është munduar që ta mbajë të fshehur. Megjithatë emri i tij nuk bëhet ende i ditur.