“A je në një lidhje?” Sara zbulon çfarë marrëdhënie ka me Atdheun (FOTO)

Sara Malaj është një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen” më të komentuara në rrjetet sociale. ajo mori vëmendjen e të gjithëve kur krejt papritur vendosi që të dilte nga programi së bashku me Atdhe Xharavinën.

Por edhe pse dukeshin të dashuruar me njëri-tjetrin, lidhjes së tyre i erdhi fundi shumë shpejt. E ndarjen e kanë konfirmuar edhe vetë ata të dy.

Ndërkohë së fundmi, Sara ka bërë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj në “Instagram”, të cilët kanë qenë kuriozë të dinë nëse është në një lidhje dhe a flet me Atdheun?

LEXO EDHE  Arjan Konomi- Edit: Do t’i kesh punët keq me mua, provoje dhe njëherë/ Çfarë e acaroi opinionistin?

“A je single apo në lidhje”, i shkruan një fans, ku Malaj përgjigjet: “E zënë dhe e lumtur”, pa treguar asnjë detaj tjetër për të gjithë ata që mund të jenë kuriozë.

Ndërsa e pyetur nëse ka akoma shoqëri me Atdheun, Sara shkruan: “Pooo” dhe e shoqëron me një emoji të trëndafilit të kuq.