Këngëtarja e njohur shqiptare merr dozën e parë të vaksinës (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi, ka marrë dozën e parë të vaksinës, gjë të cilën e bëri të ditur me anë të një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”. Ajo publikoi një fotografi duke pozuar me stafin mjekësor që u kujdesën për vaksinimin e saj.

“Doza e parë e vaksinës u kry me sukses”, dhe ndër tjera ajo falenderon edhe stafin mjekësor.

LEXO EDHE  A do garojë për Presidente të FSHF-së? Ilda Bejleri thyen heshtjen

Image