VIDEO/ Gazetarja – Veliajt: Ti meriton çdo natë një eskavator poshtë shtëpisë!

Zhurmat e betoniereve janë kthyer në një shqetësim për banorët e Tiranës. Janë të shumta rastet kur në mes të zonave të banuara eskavatorët punojnë natë e ditë për ndërtimin e pallateve shumëkatëshe duke prishur qetësinë e qytetarëve.

Një rast i tillë i ka ndodhur dhe gazetares Anila Hoxha e cila jep një mesazh për kryetarin e bashkisë, Erjon Veliaj.

LEXO EDHE  Përjashtimi nga Grupi, Berisha: Basha i futi thikën pas shpine demokratëve

“Kishin mbetur dhe tre pemë. E sollën në mesnatë eskavatorin. Nesër nisin sic dinë vetëm ata. Germo e mbill beton…. ! Erjon Veliaj , ti i pari .. ! Meriton cdo natë te jetës tende nje eskavator që germon e zhurmon pafundësisht në dritaren e shtëpisë”, shkruan Hoxha në një postim në rrjetet sociale.