Feston 39-vjetorin e lindjes! Aktorja e njohur shqiptare merr dhuratën luksoze nga bashkëshorti

Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi, festoi ditën e djeshme ditëlindjen e saj të 39-të ku kishte organizuar një festë tepër të veçantë me të dashurit e zemrës.

“Faleminderit Zot, 39 vjet të shëndetshme, e bekuar me familje të shendoshë dhe shumë miq të dashur! Faleminderit miq për çdo urim tuajin.Paçim gjithmone arsye, që të festojmë me familjet tona,shumë përqfime nga unë“-ka shkruar aktorja në një postim të bërë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi)

Aktorja u surprizua me një super dhuratë nga bashkëshorti i saj, Adonisi, i cili i dhuroi një makinë mjaft luksoze dhe të shtrenjtë.

LEXO EDHE  Shkëndije Mujaj ‘shpërthen’ ndaj hoxhës që tha se ‘njerëzit më të urryer të Zotit janë beqarët’

Teuta publikoi në Instagram dhuratën e partnerit të saj dhe dhe shkroi: “Trupi është ditari yt dhe tatuazhet janë historia jote. Zemër faleminderit për dhuratën më domethënëse dhe të çmuar ndonjëherë. Ti je historia ime e dashurisë, historia e jetës, Shën Valentini im, t’du!