TikTok-erja e famshme ‘tërbon’ ndjekësit me transformimin (VIDEO)

Bloger-ja e njohur si Valeria Voronina, shpërndau videon e saj të makiazhit transformues “TikTok” , e cila ka mbledhur tashmë 31.2 milionë shikime.

Valeria fillimisht shfaqet si një grua me hundë të madhe, me puçra dhe dhëmbë të verdhë, teksa gjatë zhvillimit të videos ajo nis të kthehet në një modele ekstravagante Instagram-i, me pamje të shkëlqyeshme dhe pa asnjë defekt.

Disa përdorues nuk u impresionuan me transformimin kozmetik, duke insistuar se nuk bëhej fjalë për të njëjtin person, ose ndryshe se Valeria kishte manipuluar imazhet paraprake për t’u dukur më e shëmtuar se ç’është në të vërtetë.

LEXO EDHE  Si nisi sherri i Kozakut me rrëmbyesit, video live e Stresit i futi në sherr

“Jam mashtrimi i radhës, prandaj nuk kam besim te gratë”; “Nuk është i njëjti person, sepse e dalloj nga hunda”; “Është i njëjti person. Mund ta dallosh nga rreshti i fundit i dhëmbëve. Është një makiazh i mahnitshëm”- ishin disa nga komentet.

Në shumicën e videove të saj, ‘influencuesja’ shihet e pakuruar dhe pa lyer, me flokë të rrëmujshme dhe me syze. Por më pas ajo transformon veten duke marrë pamjen e lavdishme me të cilën shikon në mënyrë provokuese nga kamera.

@voronina_valeria_Ответ пользователю @heyitsmiicch Are u sure?😏 #transitiontrends #transformation #beforeandafter #fyp #foryou #heymscarter #makeup

♬ original sound – bury a friend, trytowakeup