Ronaldo Sharka shpërthen në akuza ndaj Ori Nebijajt: Pushime On Top po na kopjon

Moderatori Ronaldo Sharka dhe Feri Kuqi ishin të ftuarit e mëngjesit të sotëm në programin “Ditë e Re”.

Arjola Shehu dhe Arjon Muça i pyetën në lidhje me konkurentët e emisionit të tyre veror, Ronaldo bën një akuzë të drejtëpërdrejtë për drejtuesit e programit “Pushime on Top”!

LEXO EDHE  Njihuni me aktoren e "Portokallisë" që do të futet në shtëpinë e "Big Brother VIP"

“Na kane kopjuar jo vetem te ftuarit, por edhe orarin dhe formen e ritransmetimit në televizionin informativ e kam fjalën për prezantuesen, e cila është Ori Nebiaj dhe drejtuesin tjetër të programit”– tha Sharka duke mos dashur ta përmendë emrin e prezantuesit Flori Gjinin.