Ledina Çelo zbulon kush fshihet pas fotove të saj provokuese: Burri ka hequr dorë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ledina Çelo, nuk ka ndryshuar aspak me vitet, madje ajo vazhdon të jetë po njësoj aq tërheqëse dhe seksi si në fillimet e karrierës. Edhe pse mungon prej kohësh në muzikë, Ledina Çelo është mjaft aktive në rrjete sociale. Këngëtarja publikon herë pas here foto të saj, ku në pjesën më të madhe të tyre shfaqet mjaft provokuese.

LEXO EDHE  Lajm i trishtë! Ndërron jetë aktori i njohur (Emri+Foto)

Çelo ka zbuluar se pjesën më të madhe të fotove ja bën vajza e saj, sepse bashkëshorti ka hequr dorë.

“Burri njëherë ka hequr dorë. Tani mu rrit edhe goca. Dje madje i thashë ‘mami do më bësh një foto se do të jap një çokollatë. Sa i dhashë një çokollatë, uuuhh tha, të bëj dhjetë”, tha ajo.