Më afër se ç’duhet! Lindita Bimi “kapet mat” me konkurrentin e “Për’puthen” rinor (FOTO)

Lindita Bimi, edhe pse pati disa takime në “Për’Puthen +40”, doli e vetme nga ky reality show. Ajo ishte një ndër personazhet më të komentuara të ‘Për’Puthen +40‘ dhe dinte shumë mirë si të ishte gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Lindita po shijon të qenit single, teksa një video e saj, e publikuar në rrjete sociale, është bërë virale!

LEXO EDHE  Wanda Nara i fal tradhtinë Mauro Icardit: Do ta ruaj vetë nga kur*at (Foto)

Lindita shfaqet duke kërcyer shumë afër me Princin, nga “Për’puthen” i të rinjve dhe ndjekësit kanë filluar të audojnë nëse mes tyre ka diçka më shumë.