Kërkohet nga Milan dhe Lazio, ylli i Bundesliga-s merr vendimin

Ylli i Borussia Dortmund ka refuzuar një transferim të mundshëm në Serie A, teksa kërkohet nga Milani dhe Lazio.

Në një prononcim të shkurtër, 25-vjeçari ka deklaruar: “Është e bukur kur klube të tjerë shprehin interesin e tyre. Megjithatë, nga ana ime nuk ka patur asnjë sinjal për t’u transferuar. Nuk besoj se do të luaj diku tjetër këtë vit”.

LEXO EDHE  Mbyllen ndeshjet e Europa League, supersfida Leicester-Napoli dhuron spektakël por jo fitues. Ja të gjitha rezultatet