Dua Lipa shijon pushimet në jug të Shqipërisë dhe dhuron poza joshëse (Foto)

Dua Lipa ndodhet prej disa ditësh në Shqipëri ku po shijon pushimet me familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid.

Këngëtarja me famë botërore erdhi për të parë punimet që po bëhen në një prej kopshteve të dëmtuar nga tërmeti, që po ndërtohet nga fondacioni i saj.

Autorja e hitit “New Rules” po e shfrytëzon kohën edhe për të pushuar në vendet brilante të Shqipërisë. Këngëtarja ka publikuar së fundmi disa fotografi nga bregdeti i jugut, ku duket joshëse me bikini teksa ka vënë në pah format perfekte trupore.

LEXO EDHE  Pas sherrit të bujshëm në prapaskenë, përjashtohen Hyseni dhe Bajo (Video)

Sakaq, përsa i përket muzikës Dua sapo ka paralajmëruar hitin e radhës. Bëhet fjalë për një bashkëpunim me Pop Smoke që do të mbajë titullin “Demeanor”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)