Dua Lipa shijon pushimet në jug në shoqërinë e Greg Ramës (FOTO)

Këngëtarja e famshme Dua Lipa, prej disa ditësh, ndodhet në Shqipëri ku po shijon pushimet në jug me familjen e saj dhe të dashurin, Anwar Hadid, vëllanë e supermodeleve Hadid.

Së fundmi në rrjetet sociale djali i kryeministrit Gregor Rama ka publikuar një foto me këngëtaren Lipa nga brigjet e bregdetit në jug dhe mesa duket ato po i kalojnë pushimet së bashku.

LEXO EDHE  Xhusepe i "Për'puthen" shpjegon pse seksi është më i mirë pas moshës 50 vjeç

“Kemi mundsi dhe per me mire @dualipa”, shkruan Gregu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Greg Rama (@gregrama)