Alban Ramosaj përjeton eksperiencën e frikshme në avion, ja çfarë bëri në atë moment paniku

Këngëtari i njohur Alban Ramosaj ka përjetuar një situatë të frikshme ditën e sotme gjatë fluturimit me avion. Këngëtari ka treguar se avioni nuk është ulur në momentin e duhur për shkak të disa problemeve dhe si të mos mjaftonte kjo në njërin nga krahët e tij kishte filluar të dilte tym.

Në këtë moment ai i ka dërguar motrës së tij, Beatrix, të gjitha kodet e rëndësishme që ka pasur në rrjete sociale, madje edhe pinin e llogarisë bankare. Por sapo e gjithë situata ka kaluar me sukses, ai i ka fshirë të gjitha mesazhet që i ka dërguar të motrës.

LEXO EDHE  ‘Hajt se ta tregoj unë ty’/ Plas keq mes Fifit dhe Monikës (Video)

“Sapo përjetova një fluturim ku pajisjet e uljes nuk do të vendoseshin dhe kur ata e bënë pak para se të preknim tokën ne u detyruam të ngriheshim përsëri për shkak të një avioni tjetër në korsi dhe sikur të mos mjaftonte kjo, nga krahu i djathtë  filloi të dilte tym. Gjithashtu, teksa ishim afër tokës i dërgova motrës sime gjithë kodet e mia, password-et dhe pinin e bankës. Por më pas fshiva gjithë mesazhet”, shkruan Albani.

Më pas ai është shprehur se pas kësaj ngjarje do të bëj një pushim nga fluturimet.