Aksidenti fatal, kush është e reja që humbi jetën

Personi që shihni në foton më lart është 19-vjeçarja e cila ndërroi jetë në aksidentin që u regjistrua mbrëmjen e djeshme në bypass-in e Fierit.

E reja dyshohet se humbi kontrollin e automjetit tip “Benz”, duke dalë nga rruga, ndërsa si pasojë e përplasjes u plagos rëndë ajo vetë dhe pasagjeri, një 21-vjeçar.

LEXO EDHE  Nard Ndoka: Dorëheqja do të ishte kapak floriri për Bashën

Fatkeqësisht, 19-vjeçarja humbi jetën rrugës për në spital, ndërsa 21-vjeçari ndodhet në Spitalin e Fierit.

Aksident fatal në “bypass-in” e Fierit, humb jetën vajza e re