Sherr në një hotel në Shëngjin, shqiptari dhunohet në sy të gruas shtatzënë

Një sherr mes disa personave është shënuar së fundmi në një hotel në Shëngjin. Mësohet se një shqiptar nga Kosova është dhunuar në prani të gruas së tij shtatzënë. Mediat në Kosovë bëjnë me dije se janë të përfshirë në sherr vetëm klientë dhe jo pronari apo menaxheri i hotelit.

LEXO EDHE  Tensionet në Kosovë/ Deputeti i partisë së Aleksandar Vuçiçit: Rusia po e destabilizon gjithë rajonin

Mësohet se personat e përfshirë në sherr kanë debatuar fillimisht me fjalë dhe më pas janë konfrontuar fizikisht.