Përflitej për një lidhje me Adrola Dushin, miss-i shqiptar nxjerr zbuluar Capital T: Më shkruan në ‘Instagram’…

“Miss Shqipëria 2020”, Iljada Baci, ishte e ftuar në “Edicionin Veror”, ku foli për projektet, situatat e sikletshme, prapaskenat e xhirimeve dhe gjëja më e çmendur që ka bërë.

Gjatë intervistës Iljada tha “më ka shkruar, Capital T dhe besoj se do të kemi një lloj miqësie. Ama vetëm miqësi!”.

Do i futesh rrugës së muzikës?

“Mbase në një të ardhme të largët”, tha ajo.

LEXO EDHE  Bëri simbolin e shqiponjës dykrenare, Miss Serbia heq dorë nga konkursi: Rashë në grackë

Eksperiencën te “Miss Shqipëria” e cilësoi të “paharrueshme që më ka ndryshuar komplet si person. Mësimi që kam marrë është disiplina, korrektësia dhe që të eci mbi taka” tha ajo.

Kujtojmë se Capital T përflitet prej shumë kohësh për një lidhje me modelen Adrola Dushi, por asnjë prej tyre nuk i kanë pohuar e as mohuar zërat.