Ina Kollçaku bën deklaratën e papritur: Dua të bëhem nënë pa baba, ndihem gati biologjikisht

Ish-konkurrentja e “Për’puthen 1”, Ina Kollçaku, në një intervistë për “Ora Verore”, pranon se kjo verë e ka gjetur të dashuruar.

Ina gjithashtu ka bërë një deklaratë, e cila i ka lënë të gjithë pa fjalë. Ajo tha se dëshiron të bëhet nënë e një fëmije, por pa baba, duke nënvizuar se ndihet gati biologjikisht.

Pjesë nga intervista:

Ronaldo Sharka: Vitin e kaluar ke folur  për faktin e të qenurit nënë, pa baba. Vazhdon ende ti qendrosh këtij mendimi?

LEXO EDHE  Ndërron jetë aktorja e njohur

Ina Kollçaku: Po, vazhdoj ta mendoj.

Ronaldo Sharka: Kur ?

Ina Kollçaku: Biologjikisht jam duke e ndjerë gjithmonë dhe më shumë. Ta premtoj ekskluzive.

Ronaldo Sharka: Je apo jo e dashuruar?

Ina Kollçaku: Unë jam gjithmonë e dashuruar.

Ronaldo Sharka: Por me një person konkret?

Ina Kollçaku: Po, Ina Kollçaku është e dashuruar. Tani jetoj në jug. Do vazhdojë vera, besoj që të jem e dashuruar në Livadh.