Tea Trifoni “kapet mat” me të dashurin e ri (FOTO)

Marrë nga "Instagram"

Ish-konkurentja e “Për’puthen”, Tea Trifoni, zbuloi pak kohë më parë se kishte nisur një romancë të re. Ish-konkurrentja e “Për’puthen” nuk tregoi shumë rreth djalit që i ka “rrëmbyer zemrën”, por tha se ishte i ëmbël dhe se e kishte njohur përmes Fation Kuqarit.

Së fundmi, Tea ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram” disa foto e video ku tregon se ndodhet në një festë. Ajo nuk ka ngurruar që të postojë edhe një imazh ku shfaqet e përqafuar me të dashurin, por pa i zbuluar portretin.

LEXO EDHE  Mihrije Braha refuzoi disa herë ftesën për të qenë pjesë e “Big Brother VIP”/ Zbulohet arsyeja

Ndërkohë, një fans ka fotografuar Tean me të dashurin e saj teksa ecin pranë njëri-tjetrit teksa shkojnë në festë.