Mbesa 30-vjeçare e Princeshës Diana martohet me miliarderin 62-vjeçar, dalin pamjet nga dasma madhështore

Mbesa e Princeshë Dianës, Lady Kitty Spencer është martuar me miliarderin Michael Lewis. Çifti zgjodhi Italinë për të kurorëzuar dashurinë e tyre me një dasmë madhështore.Lady Kitty, 30 vjeç dhe Michael Lewis, 62 vjeç u martuan në Villa Aldobrandini në Romë para të ftuarve aristokratë.Fustanin e mbesës së princeshës Diana, e kishte stiluar Dolce & Gabbana.30-vjeçarja dukej tamam si princeshë me fustanin me mëngë të gjatë, të punuar në detaje e me vello.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dolce&Gabbana (@dolcegabbana)

LEXO EDHE  Stresi reagon pas rrëmbimit të Kozakut: U mundova ta shuaj këtë sherr para 10 ditësh në Sarandë, ishte e pamundur