Djali i Jozefina Topallit harron Eva Muratin, “kapet mat” me modelen e njohur (FOTO)

Moderatorja sportive Eva Murati dhe Genar Topalli përfliten prej disa kohësh se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Dyshja preferoi të mos komentonte lajmet që kanë qarkulluar dhe fakti që Eva i fshiu fotot me Genarin nga rrjete sociale i shtoi më shumë dyshimet.

Mesa duket Genari e ka mbyllur historinë me Evën pasi “Panorama Plus” ka siguruar foto para pak ditësh ku Genari shihej në një restorant në Vlorë së bashku me një vajzë bjonde.

LEXO EDHE  Bora Zemani në "Big Brother Vip"! Çfarë thotë për Semin dhe Donaldin?

Mësohet se vajza e fotografuar me Genar Topallin është ish-Miss Shqipëria dhe volejbollistja, Cindy Marina.