Ja zonat që nuk do kenë energji elektrike ditën e hënë në Tiranë

Nëpërmjet një njoftimi zyrtar, OSHEE njofton ndërprerjen e energjisë elektrike në disa zona të Vorës.

Në njoftim saktësohet, se nga ora 9:00 deri në 14:00 do të stakohet energjia elektrike për shkak të rikonstruksionit të kabinave, në disa biznese dhe tre pallate në qendër të Vorës.

LEXO EDHE  Bilanci ditor i Covid në Kosovë, 2 humbje jete dhe 6.077 raste të reja

Njoftimi i OSHEE:

Mirmbrema/Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 26 korrik

Në kuadër të investimit për rikonstruksionin e kabinave, në datën 26 korrik gjatë intervalit kohor 09:00-14;00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

Disa biznese dhe 3 pallate në qendër Vorë