Përfliteshin për ndarje, Tuna zbulon se është me Patrisin në pushime (Foto)

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha po i kalojnë bashkë pushimet. Ishte Tuna ajo që pak ditë më parë publikoi një video ku tregonte se ishte me Patrisin. Ndërsa Patrisi është më i rezervuar dhe sot ka postuar disa foto me Tian dhe Zen, por Tuna nuk duket gjëkundi.

LEXO EDHE  Iu nënshtrua një ndërhyrjeje estetike, modelja do padisë mjekët: Më kanë shpërfytyruar brutalisht

“Gjithçka”, ka shkruar Patris krahas fotos me dy djemtë e tij, teksa relaksohen së bashku në diell dhe mesa duket, kjo foto është shkrepur nga vetë këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@tunasejdi)