Gruaja gjendet e pajetë në banesë. Dyshimet

Foto ilustruese

Një grua është gjetur e pajetë në Gjirokastër.

“Rreth orës 11:20, njoftohemi se në lagjen ‘18 Shtatori’ është gjetur e pajetë në banesë e saj shtetasia A. T., rreth 35 vjeç, e cila vuante nga probleme të shëndetit mendor. Menjëherë në vendgjarje shkuan shërbimet e policisë dhe nga kqyrja paraprake e trupit nuk vihen re shenja dhune. Gjithashtu dyshohet se shtetasia A.T. ka ndërruar jetë prej disa ditësh, pasi trupi ka filluar pjesërisht të dekompozohet”, njoftoi policia.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.

LEXO EDHE  Koronavirusi në M.Veriut/ 18 v*ktima dhe 525 raste të reja në 24 orët e fundit