E papërmbajtshme! Megi Pojani bën twerk në tualet me muzikë popullore (VIDEO)

Megi Pojani ka provokuar ndjekësit në rrjete sociale me lëvizje sensuale nga tualeti ku është shfaqur duke bërë twerk. Ajo u filmua e veshur me pizhama teksa kërcen nën ritmin e këngës “Ditari” të Remzie dhe Nexhat Osmanit.

Megi duket mjaft seksi e joshëse duke bërë twerk dhe i ka vënë flakën rrjetit.

LEXO EDHE  Zbulohet emri i konkurrentit të "Për'puthen" që do marrë pjesë në "Big Brother VIP" (Foto)

Moderatorja është e njohur për format e saj bombastike trupore që i ekspozon në rrjetet sociale pa hezitim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megi Pojani © (@megipojani)