Dua Lipa takon Sara Hoxhën, Ledri Vula prezanton ish të dashurën me gruan

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa dhe reperi i njohur Ledri Vula kanë qenë të lidhur disa vite më parë. Pas ndarjes, dyshja kanë ruajtur raport miqësor e për më tepër edhe familjet e tyre shkojnë shumë mirë me njëra-tjetrën.

Së fundmi, Dua ka ardhur në vendin tonë dhe ka takuar Ledrin e vogëlushen Poem Blu. Vetë reperi ka ndarë në rrjete sociale një foto shumë të ëmbël, ku shihet me të bijën dhe Duan.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Sara Hoxha, partnerja e Ledrit ka publikuar në rrjete sociale një tjetër foto, duke treguar se është takuar edhe ajo me Duan.

LEXO EDHE  Njihuni me aktoren e "Portokallisë" që do të futet në shtëpinë e "Big Brother VIP"

Image