Dua Lipa poston foto nga Tirana me të dashurin, Anwar Hadid

Ylli i muzikës botërore, Dua Lipa, ka mbërritur në Shqipëri e shoqëruar nga prindërit, Dukagjin dhe Anesa Lipa, si dhe i fejuari i saj, Anwar Hadid.

Këngëtarja ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku shfaqet pranë të dashurit të saj Anwar Hadid në Tiranë dhe duket shumë e lumtur.

“Sot është një ditë e bukur”- shkruan Dua krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ditën e djeshme Dua Lipa inspektoi edhe punimet për rindërtimin e Kopshtit 42 në Tiranë, i cili u dëmtua nga tërmeti i 26 Nëntorit 2019. Këngëtarja shqiptare do të financojë mobilimin e plotë të kopshtit, me kapacitet 300 fëmijë, ndërsa godina po ndërtohet me ndihmën e Fondit të Katarit.

LEXO EDHE  Katër ditë pas ndarjes nga bashkëshortja, miliarderi nis romancën me vajzën 32 vite më të re