E frikshme, një tornado përshkon fushën e futbollit (Video)

Në Bolivi, janë regjistruar pamje të frikshme. Mësohet se vendi u pushtua nga një tornado, që shkaktoi panik.

Një video është bërë virale, që tregon këtë dukuri natyrore që përshkon një fushë futbolli, teksa dy skuadra po luanin.

LEXO EDHE  EMA shtyn miratimin e vaksinës Sputnik V, zbulohet shkaku

Sfida sigurisht u ndërpre dhe nuk ka viktima, fatmirësisht.