Tregolëshi me Barçën mund t’i ndryshojë karrierën, Manaj tani kërkohet nga klubi i Serie A!

Pas tri golave në debutim, Rey Manaj tani e sheh të ardhmen ndryshe!

Sulmuesi shqiptar ishte afër huazimit te portugezët e Famalicao pak ditë më parë, por në garë është futur edhe Sassuolo sipas Sport.es.

Klubi italian e pëlqen shumë 24-vjeçarin lushnjar.

Sassuolo do të ishte një mundësi shumë e mirë për të nëse largohet nga Spanja, por dëshira e madhe është të qëndrojë tek ekipi i Roland Koeman.

 

LEXO EDHE  Goditi dhe e dëboi lakuriq nga hoteli ish-të dashurën, ja akuzat që përballet Ryan Gigs