Mevlani bën deklaratën e “çuditshme” për Ledjanën

Deklarata e Ledjanës ditë më parë se ajo dhe Mevlani ndanë rrugët pasi ai dhe Antonela vazhdonin të mbanin kontakte pushtoi rrjetin.

Pas kësaj Mevlani reagoi duke paralajmëruar se së shpejti do të flasë duke treguar versionin e tij, atë origjinalin sipas tij.

Ish-konkurrenti, i ftuar në “Breaking”, u shpreh se ende nuk e ka mbyllur historinë me Ledjanën dhe la të kuptohej se shpreson për një rikthim.

LEXO EDHE  Aktori i famshëm turk shkruan shqip, 'Tarik' përshëndet fansat me gjuhën e nënës

“Jo, për momentin nuk po flasim pastaj në të ardhmen se di, nuk po them se do të ketë një të ardhme të mirë por sigurisht ne nuk mund të parashikojmë asnjëherë çka mund të ndodh”, tha Mevlani dhe kjo u konsiderua si një “derë e hapur” nga moderatorja, fjali e cila u konfirmua nga ish-konkurrenti.