Gazetari tenton të fusë në sherr Juliana Pashën dhe Ardit Gjebrenë, këngëtarja: E njoh mirë atë

Këngëtarja e mirënjohur, Juliana Pasha, nuk ra “pre” e provokimeve të gazetarit Ronalda Sharka, se Ardit Gjebrea ka thënë se ajo nuk meriton të jetë më në Këngën Magjike.

Juliana thotë se e njeh shumë mirë Arditin dhe se nuk mund të jetë gjë tjetër veç se një shaka.

LEXO EDHE  Motra e Sindi Locit flet pas pjesëmarrjes tek "E Diela Shqiptare": Na quajtën familje psiqikësh

Ronaldo Sharka: Portalet shkruajnë se Ardit Gjebrea ka thënë se Juliana Pasha nuk meriton të jetë më te Kënga Magjike.

Juliana Pasha: Jo nuk është e vërtetë, e njoh shumë mirë Arditin.