E rëndë, 47-vjeçari përdhunon në një qendër SPA dy adoleshente

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një qendër SPA në Athinë.

Dy vajza, 17 dhe 18 vjeç, janë përdhunuar nga një 47-vjeçar i cili iu afrua atyre përmes reklamave për modelet.

Viktimat e dhunës seksuale kanë thënë në polici se burri i ka mbyllur në një dhomë dhe i ka përdhunuar.

LEXO EDHE  U shkarkua nga KPK, KPA merr vendimin për prokurorin Ardian Ylli

Autori është arrestuar dhe akuzohet tashmë për përdhunim. Në vendin fqinj, janë regjistruar një sërë ngjarjes, që kanë tronditur opinionin publik.