Demi Lovato nuk njeh limite: Sapo xhirova skenën time të parë të sek*it (Foto)

Këngëtarja e famshme Demi Lovato ka zbuluar në rrjete sociale se ka xhiruar një skenë seksi për një projekt, i cili pritet të publikohet së shpejti.

Lovato ka shpjeguar se skena e seksit nuk shfaqet shumë, por ajo është ndjerë me shumë vetëbesim dhe seksi në xhirime.

“Më duhej të xhiroja një skenë seksi sot. Skena ime e parë! Kisha pak ankth, por kasti i aktorëve dhe grupi ishin shumë profesional dhe shumë e lehtë të punoje me ta, më qetësoi menjëherë. Më pas u kujtova se sa krenare jam që ndjehem mjaftueshëm komode nën lëkurën time për ta bërë këtë gjë. Më parë shumë rrallë zbuloja krahët… ndërsa tani po bëj këtë gjë! Nuk ndihem gjithmonë mirë nën lëkurën time, kështu që kur e bëj dhe ndjehem mjaftueshëm seksi postoj! Është e rëndësishme të festosh fitoret e vogla. Për këtë vetëbesim për trupin dhe për skenën e sikletshme të seksit”, shkroi Lovato përkrah një fotografie të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

LEXO EDHE  "Ti je kundër Zotit"- Blogerja e sek*it: Injorantët më shajnë, unë i shaj mbrapsht