Basel-Partizani, ndiqni sfidën LIVE

Ka startuar në orën 20:15, në stadiumin gjigant “St. Jakob Park”, përballja mes Bazelit dhe Partizanit e vlefshme për raundin e dytë të Ligës së Konferencës.

Skuadra zvicerane është favorite për të triumfuar kundër “demave” shqiptare në ndeshjen e pare.

LEXO EDHE  Bezhani: Rama dhe Veliaj përvetësuan skuadrat olimpike, Fidel Ylli bleu votat për t’u bërë president i KOKSH-it

Gjithsesi të kuqtë e Ilir Dajës, do të tentojnë surprizën në këtë takim, edhe pse përballë do të kenë një emër të madh në Europë si Bazeli.

NDIQNI NDESHJEN LIVE