VIDEO/ Sherr në club, ndërhyn ‘security’

Në një nga diskotekat e Prishtinës raportohet se ka ndodhur një sherr mbrëmjen e djeshme.

Në videon e publikuar nga ‘Gazeta Express’, duken dy persona që konfliktohen fizikisht në ambientet e brendshme të clubit.

LEXO EDHE  Përfundon takimi i Kurtit me Krasniqin dhe Abdixhikun, ja çfarë u diskutua

Për ti ndarë është dashur ndihma e ‘security’.