Operacioni ‘blic’ në Elbasan, arrestohen 3 persona

Sektori i Antikrimit dhe Antidrogës ka nisur një operacion të beftë sot në Elbasan.

Burime konfidenciale konfirmojnë se ky operacion zhvillohet në kuader të disa informacioneve nga agjenci partnere, për elementë kriminal, që operojnë në fushën e trafikut të lëndëve narkotike dhe trafikut të qenieve njerëzore.

LEXO EDHE  Transportonin drogë, arrestohen 2 shqiptarë/ FOTO

Bëhet me dije se janë shoqëruar në komisariat 3 persona.