Nuk do e njihni, Olsi Bylyku bën ndryshimin drastik në pamje

Olsi Bylyku i ka lënë “pafjalë” të gjithë me ndryshimin e tij të fundit në ‘look”. Aktori i humorit i ka thënë “lamtumirë” flokëve të tij natyralë dhe ka guxuar duke u bërë bjond.

Në foton e publikuar, aktori e përshkruan veten njëjtë si Maluma pasi look-u i tij është i ngjashëm me këngëtarin me famë botërore.

LEXO EDHE  Jennifer Lopez dhe Ben Affleck fotografohen në momente intime në jahtin super luksoz

“Maluma from Marikaj… Kur i thu “bej ca te dush” -ka shkruar aktori krahas fotos.

Nuk do e njihni, Olsi Bylyku bën ndryshimin drastik në pamje