Mashtron dhe përdhunon adoleshenten në plazh, arrestohet

Një vajzë 15-vjeçare është përdhunuar nga një djalë adoleshent në det pranë plazhit Bournemouth, tha policia. Incidenti ndodhi afër Oceanarium në rreth 15:30 të dielën. Policia e Dorset tha se vajza u fut në det pasi topi i saj ra pranë djalit, i cili ishte rreth 17 vjeç.

Policia po bën thirrje që kushdo që ka bërë fotografi ose video në zonë dhe dëshmitarët që mund të kenë parë atë që ka ndodhur, të paraqiten. Policia tha se viktima ishte me miqtë e saj duke luajtur me një top kur ajo shkoi para të dyshuarit, i cili i tha vajzës se po udhëtonte për në Birmingham.

Ai më pas ia hodhi përsëri topin njërit prej grupit dhe filloi të fliste me viktimën, para se ta tërhiqte atë më thellë në det dhe ta përdhunonte. Ai përshkruhet me origjinë pakistaneze, i gjatë midis 152cm dhe 170cm, i gjatë dhe me një strukturë të hollë por muskulore.

LEXO EDHE  Sarah Palin: Nuk vaksinohem, i besoj Faucit kur tha që imuniteti natural është më i mirë!

Ai gjithashtu kishte flokë të shkurtër të errët, të cilët ishin kthyer mbrapa dhe dukeshin të zbukuruar rishtas, dhe kishte veshur pantallona të shkurtra të zeza ose gri për not. Inspektori Wayne Seymour tha: “Unë jam gati të flas me këdo që e njeh djalin nga përshkrimi i dhënë ose mund ta ketë parë atë në plazh të Dielën.”