Erik Lloshi flet për planet për të zgjeruar familjen: Ka ardhur koha të bëhem baba

Këngëtari i njohur shqiptar, Erik Lloshi, prej vitit 2019, është i martuar me partneren e tij, Rominën.

Së fundmi, gjatë një interviste këngëtari foli për planet e së ardhmes. Artisti tregoi se ndihet mjaft i lumtur me bashkëshorten, madje ka zbuluar se dëshiron që të bëhet baba.

LEXO EDHE  A do garojë për Presidente të FSHF-së? Ilda Bejleri thyen heshtjen

“Ndihem shumë mirë, jam shumë i lumtur, besoj se ka ardhur koha që të bëhem edhe baba, shumë shpejt, por akoma nuk kemi asgjë konkrete. Shpresoj që me ndihëm e Zotit lart dhe me ndihmën time besoj se do ja arrijmë“-tha këngëtari.