E pazakontë, futbollisti i shënon skuadrës së tij më fanellën e kundërshtarit

Një nga golat më të pazakontë është shënuar në ndeshjen mes dy skuadrave, Bristol City dhe Portsmouth.

Në miqësoren e luajtur dje midis dy skuadrave, Portsmouth  mbeti pa lojtarë për shkak të dëmtimit të futbollistëve.

Në 30 minutat e fundit, futbollisti i Bristolit, Marle Fransua, luajti kundër skuadrës së tij.

LEXO EDHE  Bylis zgjedh trajnerin e ri, ja kush është pasuesi i Veljko Dovedan

Më e bukura vjen në minutën e 101-të të takimit, ku Marle realizoi golin e barazimit duke i shkaktuar dëme skuadrës së tij.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 3-3, teksa lajmi u përhap menjëherë në rrjet, duke shkaktuar jo pak të qeshura.